Zakochane gimnazjum.

W walentynki, a dokładnie dzień przed - 13 lutego w piątek, w naszym gimnazjum działy się istne cuda! Oprócz wędrującej poczty Amora, która DOSŁOWNIE pękała w szwach, SU przygotował miejsce na pamiątkowe zdjęcia klasowe. Uznaliśmy, że miłosna atmosfera, będzie idealnie dopełniała klasowe zdjęcia, których już od dawna brakowało w szkole. Za porozumieniem z nauczycielami, podczas każdej lekcji przychodziliśmy po daną klasę, a Ci kierowali się na małą salę gimnastyczną gdzie wykonywane były zdjęcia. Były za równo te zwykłe, jak i z pluszakami, o które za każdym razem była wojna. Na przerwach uczniowie również chętnie fotografowali się ze swoimi przyjaciółmi, czy osobami, które skradły ich serca. Również miłym akcentem były miłosne kartki, które w dzisiejszych czasach stały się głównie bardzo sympatycznym okazem przyjaźni i wdzięczności za wspólnie przeżyte chwile.

Efekty zdjęć klasowych można obejrzeć przy liście uczniów każdej klasy, a tutaj zobaczcie zdjęcia, jakie gimnazjaliści robili sobie podczas przerw i ich przeróżne reakcje na walentynki!