facebook
Zapraszamy na nasz blog
Młodzieżowe Media obywatelskie
"nic o nas nic bez nas"
Wasilków online
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie


Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie
Kronika szkoły

Zakochane gimnazjum.

W walentynki, a dokładnie dzień przed - 13 lutego w piątek, w naszym gimnazjum działy się istne cuda! Oprócz wędrującej poczty Amora, która DOSŁOWNIE pękała w szwach, SU przygotował miejsce na pamiątkowe zdjęcia klasowe. Uznaliśmy, że miłosna atmosfera, będzie idealnie dopełniała klasowe zdjęcia, których już od dawna brakowało w szkole. Za porozumieniem z nauczycielami, podczas każdej lekcji przychodziliśmy po daną klasę, a Ci kierowali się na małą salę gimnastyczną gdzie wykonywane były zdjęcia. Były za równo te zwykłe, jak i z pluszakami, o które za każdym razem była wojna. Na przerwach uczniowie również chętnie fotografowali się ze swoimi przyjaciółmi, czy osobami, które skradły ich serca. Również miłym akcentem były miłosne kartki, które w dzisiejszych czasach stały się głównie bardzo sympatycznym okazem przyjaźni i wdzięczności za wspólnie przeżyte chwile.

Efekty zdjęć klasowych można obejrzeć przy liście uczniów każdej klasy, a tutaj zobaczcie zdjęcia, jakie gimnazjaliści robili sobie podczas przerw i ich przeróżne reakcje na walentynki!

Galeria
(aby powiększyć zdjęcie, kliknij na miniaturkę)
 
gimnazjum, szkoła, szkolnictwo, klasa, klasy, uczeń, uczniowie, oceny, rodzice, oświata, Wasilków, ksiądz, Rabczyński,Samorząd Uczniowski, lekcje, lekcja
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie