Szkolenie z pierwszej pomocy.

Na nauczycielach spoczywa duża odpowiedzialność za uczniów i nawet samych siebie. Bezpieczeństwo i zdrowie naszych podopiecznych jest dla nich najważniejsze. Dlatego co kilka lat przypominają oni sobie o zasadach udzielania pierwszej pomocy. W dniu 12 maja 2015 roku odbyło się szkolenie na wniosek samych nauczycieli. Wzięli w nim udział wszyscy pracownicy szkoły, włącznie z obsługą sekretariatu. Te szkolenie było całkiem inne. Choć poruszone było wiele poważnych spraw, podczas zajęć uśmiech nie znikał z twarzy. Oto kilka zdjęć.

Można powiedzieć, że od jutra będziemy jeszcze bardziej bezpiecznie czuć się w naszej szkole.