Finał konkursu „Ośmiu Wspaniałych”

29 kwietnia 2015 roku w Punkcie Usług Turystycznych „Bukowisko” w Supraślu odbył się finał konkursu nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Wzięły w nim udział 2 uczennice naszego gimnazjum: Martyna Kondracka-laureatka, Izabela Łęgowska-uczestniczka konkursu.

Uczniów, opiekunów, członków komisji oraz przybyłych gości powitała wicestarosta Pani Jolanta Den. Podkreśliła to, jak ważna rolę w dzisiejszym świecie spełniają młodzi wolontariusze. Uczestnikom konkursu podziękowała również przewodnicząca komisji Pani Anna Sawicka Dyrektor Powiatowej Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej w Białymstoku. Stwierdziła, że każdy wolontariusz to wspaniały człowiek i bardzo trudno było wybrać tych 8 najlepszych.

Laureaci, odbierając dyplomy i upominki, odpowiadali na pytanie, dlaczego zajmują się wolontariatem. Nagrodzeni zostali również wszyscy uczestnicy konkursu.

Na zakończenie wszyscy zebrani mogli obejrzeć występ grupy teatralnej z I LO w Łapach w spektaklu „Koszmar” S. Mrożka