X edycja powiatowego konkursu nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”

18 marca 2015 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Białymstoku odbyły się eliminacje konkursu „Ośmiu Wspaniałych”. W tym roku szkolnym opiekunowie wolontariatu i SU wytypowali 2 uczennice z klasy III D: Martynę Kondracką i Izabelę Łęgowską. Docenili ich pracę wolontaryjną i zaangażowanie w rozwijanie samorządności uczniowskiej.

Do konkursu przystąpiło 19 uczniów gimnazjów i szkół średnich z powiatu białostockiego. Młodzi ludzie przed komisją opowiadali o swojej pracy na rzecz osób potrzebujących, pracy w swoim środowisku lokalnym i w szkole.

Komisja, po zapoznaniu się z rekomendacjami i po wysłuchaniu wolontariuszy, wyłoniła 8 laureatów. Cieszymy się, że wśród nich znalazła się uczennica naszego gimnazjum Martyna Kondracka. Składamy serdeczne gratulacje również Izie.

Opiekunowie wolontariatu i SU']