Kolejne sukcesy recytatorskie

W piątek 20 marca 2015 roku, reprezentanci teatru szkolnego, którego opiekunem jest pani Urszula Zajkowska, prowadzili I Powiatowy Konkurs Literacko-Recytatorski, w ramach projektu „Chodź człowieku, coś Ci powiem”. Zapowiadali oni występy recytatorskie, jak również odczytywali nagrodzone prace literackie.

Do Konkursu Literackiego przystąpiły 3 osoby z naszej szkoły, a 24 z powiatu. Praca Oli Maj- uczennicy klasy IB- otrzymała III miejsce.

Do Konkursu Recytatorskiego przystąpiło 20 osób z powiatu. Nasze gimnazjum reprezentowały                         3 osoby. Każda z nich, za swoją recytację wiersza i fragmentu prozy, została doceniona przez jury:

- Gabriela Żynel z klasy IIB otrzymała II nagrodę,

- Kacper Łuszczewski z klasy IIIA otrzymał również II nagrodę,

- Aleksandra Maj z klasy IB otrzymała III nagrodę.

Gratulujemy!