Szkolny dzień talentów 2015.

W tym roku Szkolny Dzień Talentów odbył się dziewiętnastego kwietnia 2015 roku. Młodzież naszej szkoły mogła się sprawdzić w działaniach projektowych polegających na przygotowaniu krótkiego przedstawienia. Poszczególne klasy miały inne tematy przedstawień, dzięki czemu mogliśmy oglądać różne pokazy w różnych wersjach. Pomysłowość i sposoby przedstawienia zaciekawiły uczniów i ukazały szeroki wachlarz możliwości naszych kolegów i koleżanek. Tak jak w ubiegłych latach na każdym poziomie jury wybrało najlepsze przedstawienia. Wśród klas pierwszych zwyciężyła klasa 1d, wśród klas drugich-klasa 2a, a wśród klas trzecich – klasa 3d. Gratulujemy wszystkim klasom ciekawych pomysłów i życzymy udanych występów już za rok.