Warsztaty teatralne

W miniony wtorek, tj. 24 marca odbyły się warsztaty teatralne z aktorem - Panem Karolem Smacznym.

Zajęcia rozpoczęliśmy wzajemnym przedstawieniem się, po czym przeszliśmy do rozgrzewki naszych ciał. Na początku rozruszaliśmy oczy, potem palce u rąk, następnie całe ciało, aż doszliśmy do stóp. Wtedy okazało się, że najlepsze dopiero przed nami... W miarę upływu czasu poznaliśmy masę różnych ćwiczeń, którymi bawiliśmy się i jednocześnie pokonywaliśmy tremę. Najwięcej emocji jednak wywołała zabawa ,, Pantomima Kłamstw”.

Dwie godziny, to niewiele, ale mimo to wiemy, że był to czas, który na długo zostanie w naszej pamięci. Podczas tych nietuzinkowych zajęć poznaliśmy motto życiowe: „Przez życie trzeba przepychać się łokciami, a nie czekać, aż wszystko samo przyjdzie”.

Jesteśmy jednomyślni: chcielibyśmy więcej zajęć z Panem Karolem. :)

Gabriela Żynel