Eliminacje regionalne w Konkursie Odysei Umysłu w Warszawie

W dniu 28 lutego odbyły się eliminacje regionalne w Konkursie Odysei Umysłu          w Warszawie. Z naszego gimnazjum udział wzięły 3 drużyny, które przygotowywały się po okiem trener ów: p. Izabeli Danilewskiej, p. Emilii Grabowskiej i Agnieszki Polak oraz p. Sylwestra Wosia. Drużyny wystartowały w trzeciej grupie wiekowej i zaprezentowały rozwiązania do problemów:

1. „Jak w starym kinie” (trener – Izabela Danilewska); skład osobowy grupy: Julia Godlewska, Izabela Łęgowska, Julia Szerenos, Mateusz Bełdowski, Łukasz Bełdowski, Michał Bartoszewicz, Bartłomiej Pochodowicz
  2. „Pociąg do wyzwań” (trenerki: Emilia Grabowska, Agnieszka Polak) – grupa w składzie: Kornelia Kamińska, Paulina Kamińska, Gabriela Kuźma, Ewa Godlewska, Julia Dubiejko, Wiktoria Chomutowska, Paweł Marchel
  3. „Gra z Puszką Pandory” (trener – Sylwester Woś). Udział wzięli: Martyna Kondracka, Kacper Bućko, Michał Kitlas, Kamila Żukowska, Monika Kraśnicka, Paulina Boruta

Po rejestracji drużyn, uczestnicy rozpoczęli przygotowania do wystąpień: składali dekoracje, przebierali się w kostiumy i dokonywali ostatnich prób generalnych doskonale się przy tym bawiąc. W tym samym czasie trenerzy zostali zaproszenina krótkie spotkanie p.t. „Teraz Trener”. Była to okazja, by bliżej się poznać i lepiej zrozumieć, o ważnych sprawach dowiedzieć się „z pierwszej ręki”, zadać pytania i wyrazić opinię.

Wysiłek, ogrom pracy i długie godziny spędzone na przygotowaniach przez uczniów i ich trenerów opłaciły się ponieważ dwie drużyny po znakomitej prezentacji problemów długoterminowych i rozwiązań problemów spontanicznych dostały się do finału i 29 marca wezmą udział w finale konkursu Odysei Umysłu w Gdańsku!!! Gratulujemy drużynom i ich Trenerom!!! Sukces odnieśliśmy dopiero w 4 roku naszej przygody z Odyseją Umysłu.

Emilia Grabowska

W dniu 28 lutego odbyły się eliminacje regionalne w Konkursie Odysei Umysłu            w Warszawie. Z naszego gimnazjum udział wzięły 3 drużyny, które przygotowywały się po okiem trener ów: p.  Izabeli Danilewskiej, p. Emilii Grabowskiej i  Agnieszki Polak oraz p. Sylwestra Wosia.  Drużyny wystartowały w trzeciej grupie wiekowej i zaprezentowały rozwiązania do problemów:

1.       „Jak w starym kinie” (trener – Izabela Danilewska);  skład osobowy grupy: Julia Godlewska, Izabela Łęgowska, Julia Szerenos, Mateusz Bełdowski, Łukasz Bełdowski, Michał Bartoszewicz, Bartłomiej Pochodowicz

2.       „Pociąg do wyzwań” (trenerki: Emilia Grabowska, Agnieszka Polak) – grupa w składzie: Kornelia Kamińska, Paulina Kamińska, Gabriela Kuźma, Ewa Godlewska, Julia Dubiejko, Wiktoria Chomutowska, Paweł Marchel

3.       „Gra z Puszką Pandory” (trener – Sylwester Woś). Udział wzięli: Martyna Kondracka, Kacper Bućko, Michał Kitlas, Kamila Żukowska, Monika Kraśnicka, Paulina Boruta

Wysiłek, ogrom pracy i długie godziny spędzone na przygotowaniach  przez uczniów i ich trenerów opłaciły się ponieważ dwie drużyny po znakomitej prezentacji problemów długoterminowych i rozwiązań problemów spontanicznych dostały się do finału i 29 marca wezmą udział w finale konkursu Odysei Umysłu w Gdańsku!!!  Gratulujemy drużynom i ich Trenerom!!!  Sukces odnieśliśmy dopiero w 4 roku naszej przygody z Odyseją Umysłu.

Emilia Grabowska