ŻEGNAJ SZKOŁO! JUŻ WAKACJE!

Nareszcie nadszedł upragniony dzień zakończenia roku szkolnego. Chociaż pogoda była fatalna - na dworze lał deszcz, a wszyscy cieszyli się, perspektywą wakacyjnego wypoczynku.

Rozdanie świadectw z wyróżnieniem i nagród odbyło się na hali sportowej. Uczniowie, a właściwie uczennice, które na świadectwach miały średnią ocen powyżej 5,2 - otrzymały od Pana Burmistrza nagrody pieniężne. Rada Rodziców ufundowała uczniom z wzorowym zachowaniem i średnią ocen powyżej 4,75 nagrody książkowe. Nagrody i dyplomy otrzymali uczniowie za wzorowe uczestnictwo w zajęciach szkolnych - 100% frekwencji, za aktywną prace w Samorządzie Szkolnym, Klubie Wolontariusza „Samarytanin”. A także za: reprezentowanie szkoły na zawodach sportowych, za aktywny udział w zajęciach kół: plastycznego, teatralnego. Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dobrego wypoczynku wakacyjnego a w następnym roku szkolnym dalszych sukcesów.

Galeria zdjęć z uroczystości