Mecz Gwiazd Tauron Basket Ligi Kobiet Lublin 28.02.2015

Wielkie święto kobiecej koszykówki zawitało do Lublina. 28 lutego 2015 r. o godz. 19.00 w hali Globus Reprezentacja Polski złożona z zawodniczek występujących w Tauron Basket Lidze Kobiet zmierzyła się z zagranicznymi gwiazdami ligi. Tego spotkania nie można było przegapić! I nie przegapiliśmy. Koszykarki z klasy 2A razem z Panią Sylwią Czech wzięły udział w tym wielkim wydarzeniu. Zwiedziły Lublin, obejrzały wspaniały mecz przeplatany różnymi atrakcjami, zrobiły sobie zdjęcia z gwiazdami żeńskiej koszykówki i wróciły w pełni szczęścia do domu.