facebook
Zapraszamy na nasz blog
Młodzieżowe Media obywatelskie
"nic o nas nic bez nas"
Wasilków online
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie


Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie
Kronika szkoły

Perełka recytacji

Ze szkolnej grupy teatralnej została wyłoniona „perełka recytacji”. Okazała się nią Ola Maj. Swój niezwykły dar i talent, a także wielkie zamiłowanie, Ola miała okazję pokazać już w listopadzie. Piękny, patriotyczno-religijny tekst w jeszcze piękniejszej interpretacji, przedstawiła podczas miejskich obchodów Święta Niepodległości.

Oprócz tego w I semestrze br. Ola reprezentowała nasze gimnazjum w dwóch konkursach:

- w IV edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Adama Mickiewicza – pod Honorowym Patronatem Kuratora Oświaty w Białymstoku , którego organizatorem był ZS nr 2 w Białymstoku;

- w IV Edycji Konkursu recytatorskiego im. Adama Mickiewicza „ Między dawnymi i młodszymi laty” o zasięgu wojewódzkim, gdzie organizatorem było I LO w Białymstoku.

W obu konkursach Ola otrzymała wysoką ocenę jurorów i dwa niezależne II miejsca.

Już na początku II semestru uczennica pojechała na kolejny konkurs, a było to 20 lutego br. Był to Konkurs Recytatorski im. Leonardy Szubzdy, na którym Ola wystąpiła z wierszem „Nie omijaj człowieka”. Za swoją interpretację w/w wiersza otrzymała kolejną II nagrodę.

Olu! GRATULUJEMY i … czekamy na najwyższe miejsce „na pudle”.

Opiekun teatru- Urszula Agata Zajkowska

Galeria
(aby powiększyć zdjęcie, kliknij na miniaturkę)
 
gimnazjum, szkoła, szkolnictwo, klasa, klasy, uczeń, uczniowie, oceny, rodzice, oświata, Wasilków, ksiądz, Rabczyński,Samorząd Uczniowski, lekcje, lekcja
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie