Świąteczna ulica

W tym roku - we wrześniu – szeregi teatru szkolnego zasiliła dość prężna grupa pierwszaków. Młodzi gimnazjaliści pokazali wielki zapał przy tworzeniu „swoich postaci” oraz niezwykłą obowiązkowość i odpowiedzialność.

Ta grupa pozwoliła mi odzyskać wiarę w młodego człowieka” – powiedziała po kilku spotkaniach pani Urszula Zajkowska- opiekun grupy teatralnej.

Od października pracowaliśmy nad powstaniem przedstawienia pt. „Świąteczna ulica”. Praca aktora choć ciekawa, nie zawsze była prosta i oczywista. Efekt naszych ponad dwumiesięcznych zmagań pokazaliśmy:

• Podczas podsumowania projektu MMO;
  • Uczniom i nauczycielom gimnazjum podczas spotkań opłatkowych;
  • Rodzicom „aktorów”;
  • Rodzinom nauczycieli podczas spotkania z Mikołajem;