Noc gier i fantazji

Noc gier i fantazji w Szkole Podstawowej w Wasilkowie udała się wspaniale. Frekwencja była zaskakująco duża, a wybór gier i zabaw naprawdę imponujący. Każdy amator tego typu rozrywki mógł znaleźć coś dla siebie. Szkoła tętniła życiem, wszędzie pełno było uśmiechniętych dzieci i dorosłych oraz zadowolonej młodzieży. Wszyscy zaangażowali się w zabawę.

Uczniowie naszego gimnazjum byli współorganizatorami tego niezwykłego wydarzenia. Podzieleni na grupy wprowadzali zainteresowanych w tajniki wybranej gry. Stołówka szkolna stała się salonem gier dla różnych grup wiekowych – od maluchów po dorosłych.

Dzieci świetnie bawiły się z przyjaciółmi przy spadających małpkach i skaczących żabkach, zaś starsi niezwykle emocjonalnie podchodzili do sprawy ; słychać było zarówno spontaniczny śmiech jak i odgłosy zaciętej rywalizacji przy takich grach jak Dixit, Taboo czy 5 sekund. Najwyraźniej przypomnieli sobie czasy dzieciństwa.

Naprawdę warto organizować takie imprezy. Tutaj wiek nie gra roli. Liczy się dobra zabawa i czas w miłym towarzystwie.

Natalia i Justyna