Bal VIP-a

Zaledwie wczoraj odbył się bal, na który zostali zaproszeni wszyscy wyróżnieni za pracę w pierwszym semestrze roku szkolnego 2014/2015. Podobnie jak w latach ubiegłych, uczniowie bawili się przy muzyce DJ-a i korzystali ze wszystkiego co zasponsorowali rodzice (z Rady Rodziców) i Dyrekcja szkoły. …a było tego bardzo dużo. Oczywiście zabawa była przednia, a konkursy i wiele konkurencji uatrakcyjniało całość imprezy. Uczniowie mogli zatańczyć „Belgijkę” oraz nauczyć się innej wersji tego tańca. Nie zapomniano o dużej ilości napojów, owoców. Była również pizza i tort owocowy. Kto zmęczył się , lub już nie chciał tańczyć mógł odpocząć przy grach. Tak upłynęła nam zabawa do godziny 22.30. Na końcu każdy losował kupon z nagrodą. Wśród nich znajdował się ten, który umożliwi pracę z burmistrzem Wasilkowa przez jeden dzień. Kto go wylosował? To już opowie sam ten, kto go wyciągnął z pudełeczka. Z tego miejsca w imieniu uczniów pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania tej imprezy, tj.: Samorządowi Szkolnemu, rodzicom, dyrekcji i Radzie Rodziców oraz uczniom z SU.