Podsumowanie pierwszego semestru 2014/2015

Pierwszy semestr już za nami. Podsumowania klas i średnie pozwalają porównać i wyciągnąć wnioski do pracy w następnym semestrze. Większość osób może być dumna i ze spokojem pojechać na zasłużony odpoczynek. Świadczą o tym wystąpienia na apelu podsumowującym i ilość rozdanych biletów na bal VIP-a. Ponad dwadzieścia osób otrzymało specjalną nagrodę pieniężną za szczególnie wysoką średnią i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie wręczoną przez burmistrza Wasilkowa. Wyróżnione zostały również zaproszeniem na bal uczniowie o najwyższym postępie w nauce oraz biorących udział w rozmaitych akcjach, wolontariacie i pomocy koleżeńskiej. Proszę zobaczcie sami. Oto ci, którzy zasłużyli na wyróżnienia.