WOŚP 2015

Już po raz kolejny wzięliśmy udział w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od samego rana 11 stycznia 2015 roku nasi wolontariusze wyruszyli na ulice Wasilkowa i Białegostoku ze skarbonkami w celu zebrania funduszy na szczytny cel. W tym roku była to zbiórka na pomoc najstarszym i najmłodszym pacjentom szpitali . Pod kierownictwem Pani Lucyny Bejm naszym wolontariuszom udało się zebrać więcej niż w roku poprzednim. Suma zebranych pieniędzy przekroczyła 18 tyś. złotych. Wśród pieniążków znaleźliśmy również kilka pierścionków i innych precjozów. Pomagało nam wiele osób, pozwolono również zbierać na terenach sklepów za co serdecznie dziękujemy.