Dni Wasilkowa 2007

Tegoroczne Dni Wasilkowa rozpoczęły się w sobotę 26 maja przemarszem dzieci i młodzieży ulicami Wasilkowa od ulicy E. Plater do ul. Polnej. Kolorową paradę turystyczną otwierały mażoretki i orkiestra dęta.. Młodsze dzieci przebrane były za żabki, muchomorki, motylki. Gimnazjaliści maszerowali w całkowicie dowolnych strojach turystycznych (były nawet plażowe i kąpielowe. Niektórzy jechali na rowerach. Parada zakończyła się występem orkiestry i mażoretek.

Fotoreportaż

We wtorek 29 maja w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego podsumowano konkursy dla dzieci i młodzieży - plastyczny i konkurs na przewodnik po gminie Wasilków. Nagrody wręczał Pan Burmistrz - Antoni Pełkowski. Wśród nagrodzonych byli uczniowie Gimnazjum.

Rozdanie nagród

30 maja odbyła się w naszym Gimnazjum miła uroczystość - wręczane były przez pana Burmistrza medale Prezydenta RP za 50-letnie pożycie małżeńskie. W uroczystości uczestniczyło kilkanaście par. Orkiestra zagrała marsza Mendelsona. Były życzenia, gratulacje, kwiaty i lampka szampana dla jubilatów. A na koniec poczęstunek i tańce - grała „Kapela Jana”.

Złote Pary Małżeńskie