Niezwykli ludzie - niezwykłe pasje

Celem projektu było ukazanie sylwetek ludzi, którzy mają nietypowe zainteresowania, zwiększenie poczucia dumy z własnej miejscowości, wzrost tożsamości lokalnej, oraz rozwój współpracy szkoły ze środowiskiem lokalnym. Podczas pracy nad projektem uczniowie zbierali informacje i opracowywali bazę danych dotyczącej  niezwykłych ludzi z naszej gminy, spotykali się z poszczególnymi ludźmi, opisywali ich pasje, oraz publikowali materiały na stronie portalu.

Uczniowie biorący udział w projekcie: Iwo Stulgis, Gabriela Milewska, Adrian Milewski, Dominika Bielawska, Michał Bućko,  Piotr Kownacki

Opiekunowie projektu: Barbara Kołcz, Dorota Moniuszko - Puczyńska

Termin realizacji : wrzesień 2014 - styczeń 2015