23 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11 stycznia 2015 po raz 23 grała Orkiestra Świątecznej Pomocy. Uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do akcji już po raz 10 ! 35 wolontariuszy, głównie z klas I zbierało fundusze dla najmłodszych i najstarszych chorych osób. Uczniowie zbierali datki na ulicach Wasilkowa, Białegostoku oraz w okolicach większych centrów handlowych. Akcja przebiegała spokojnie, bez przykrych wydarzeń. Dzień nie był mroźny ale za to bardzo wietrzny, jednak szczytny cel akcji nie przeszkodził wolontariuszom w działaniu. Ofiarodawcy jak zawsze byli bardzo hojni: nie brakowało nominałów 100 złotowych, waluty zagranicznej, oraz złotej biżuterii. W sumie zebrano 18114,91 zł. W czwartek w szkole odbyła się licytacja gadżetów, podczas której uczniowie mogli kupić za niewielką cenę kalendarze, płyty CD, T-shirty z logo WOŚP.