Gimbus na Podlasiu

Projekt Gimbus na Podlasiu został zrealizowany przez 11 uczniów klas II w okresie październik-grudzień 2014. Powstał on w ramach projektu "Akcja integracja-poznajemy się w działaniu". Realizatorem było Stowarzyszenie EAST- WEST LEADERSHIP w Białymstoku, partnerem-nasze gimnazjum.Projekt dofinansowany został przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Jednym z założeń było powstanie Klubu Młodego Animatora "Kaman". Uczniowie odbyli kilkugodzinne warsztaty na Politechnice Białostockiej, wprowadzające do pracy nad projektem. Po nich zdecydowali się na temat własnego projektu: Gimbus na Podlasiu. Jego celem było stworzenie prezentacji multimedialnej, zachęcającej młodych ludzi do zwiedzania Podlasia. Uczniowie działali w podgrupach; każda z nich pracowała nad własną prezentacją. Była to jednocześnie wewnętrzna rywalizacja na najlepszą pracę. Wybrana prezentacja została zaprezentowana 17 grudnia na uroczystym podsumowaniu większego projektu MMO oraz projektu "Gimbus na Podlasiu".

Opiekun projektu : Justyna Jezierska