Czy ktoś widział Św. Mikołaja?

W ostatni dzień nauki, gimnazjum nasze odwiedził Święty Mikołaj. To akcja zorganizowana dla dzieci pracowników naszej szkoły przez uczniów i opiekunów SU. Było dużo zabaw i przygotowanych przez uczniów konkursów dla najmłodszych pociech. Dzięki uczniom i staraniom Pani Justyny Jezierskiej odwiedził nas również Święty Mikołaj z prezentami. Mogę zdradzić, że w tym roku wszyscy byli grzeczni i nikt nie zasłużył na rózgi. Jednak zanim każde dziecko dostało prezent, musiało zaprezentować swoje zdolności recytatorskie i wokalne. Wyszło wspaniale-to przez to, że każdy był przygotowany.

Zespół kroniki życzy:

wszystkim uczniom i pracownikom Gimnazjum

szczęśliwych i radosnych świąt Bożego Narodzenia,

wspaniałej zabawy na Sylwestra

i spotkania w komplecie 2 stycznia 2015 r.