Świąteczny konkurs grudniowy

Jeszcze w listopadzie Samorząd Uczniowski wystąpił z propozycją konkursu świątecznego na najciekawiej przyozdobioną salę na święta Bożego Narodzenia. W tym roku prócz sali obowiązywało również przygotowanie tablic z gazetkami szkolnymi oraz choinkę. Uczniowie mieli półtora tygodnia na przygotowanie sal i przyozdobienie ich w przemyślne ozdoby i ciekawe pomysły konstrukcyjne. Dało się zauważyć, że w te święta przeważały ozdoby zaczepiane na suficie. Były to gwiazdki, śnieżynki i inne lekkie ozdoby. Niezależnie od miejsca zajętego przez poszczególne klasy, warto było włożyć trochę wysiłku, aby poczuć zbliżające się święta. Przy okazji ostatniego dnia w szkole tak ładnie przyozdobione klasy stanowiły przytulne miejsce do spędzenia wigilii klasowych.

A teraz trochę o wynikach tego konkursu.

Pierwsze miejsce zajęła klasa 2a z wynikiem 231p. (sala 10)

Drugie miejsce klasa 3c z wynikiem 215p. (sala 9)

Trzecie miejsce należało do klasy 1a z wynikiem 201p. (sala 5)

Wszystkim klasom gratulujemy!!!