17 XII 2014 - II finał MMO

Kilka dni temu zakończył się projekt realizowany przez kilkunastu uczniów naszej szkoły. NIC O NAS BEZ NAS - Młodzieżowe Media Obywatelskie II edycja"  to już kolejny projekt  Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Wasilkowskiej, który jest realizowany na terenie Gminy Wasilków od 01.06.2014 do 31.12.2014. Projekt jest kontynuacją działań podejmowanych we wcześniejszej inicjatywie „Młodzieżowe Media Obywatelskie -zwierciadłem świadomego, aktywnego obywatela” cieszącego się dużą popularnością wśród młodych mieszkańców Wasilkowa. Zakończenie projektu zakończyła wspólna prezentacja na sali gimnastycznej. Były nagrody i oklaski za tak dużą pracę włożoną w jego realizację.