Próbne egzaminy Gimnazjalne 9-11XII2014

Dzisiaj zakończyły się właśnie próbne egzaminy gimnazjalne klas trzecich. Po zmaganiach we wtorek z języka polskiego oraz przedmiotów humanistycznych uczniowie próbowali swoich sił w naukach przyrodniczych (we środę). W czwartek był przeznaczony na języki obce. Najwięcej uczniów pisało język angielski. Na każdy z egzaminów przeznaczone były dwie godziny. Dla jednych to było dużo czasu, inni kończyli wcześniej. Nie mniej było to potrzebne do spróbowania swoich sił i sprawdzenia nowej formuły wypełniania i odrywania kart kodowych. Uczniowie mogli przy okazji sprawdzić swoje wiadomości przed właściwym egzaminem, który odbędzie się w kwietniu. Do tego dnia pozostało jeszcze sporo czasu, tak więc można jeszcze przysiąść do nauki i uzupełnić zaległy materiał. Co poszło dobrze, a co źle okaże się za kilka dni. Swoje wyniki będzie można przeanalizować wraz z nauczycielami i uzupełnić braki.