Wróżby, tańce, przebierańce - czyli Andrzejki!

Wróżby, tańce, przebierańce? To wszystko było! Andrzejki 2014 wyszły znakomicie. Pełno przebranych osób, które ciężko było rozpoznać, stoisko z wróżbami, gdzie można było poczuć się jak u prawdziwej Wróżki, Samorządowy sklepik z samymi pysznościami, no i oczywiście świetna muzyka i pełno śmiechu na sali. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, a to dzięki zgraniu Samorządu, który musiał się nieźle napracować żeby ta impreza się odbyła. Gwiazdami wieczoru okazali się: Michał Kitlas, Monika Kraśnicka, Franek Mikiewicz i Filip Kasabuła, którzy zostali wybrani przez tłum za najlepsze przebranie. Największą atrakcją byli chłopcy w sukienkach, którzy czuli się jak ryby w wodzie. Śmiechu nie było widać końca, a zabawa była nieziemska. Kolejny bal przebierańców niestety dopiero za rok.

Ci co nie przyszli, niech żałują!