Dzień owocowy

Od kilku tygodni w naszej szkole jest organizowany raz w tygodniu dzień zdrowego odżywiania się. Tak naprawdę jest on po to, aby przyzwyczaić młodzież do różnych smaków owoców i warzyw. Jest to bardzo fajne, gdyż daje uczniom możliwość wyboru między batonikami, a zdrowymi polskimi produktami. Mieliśmy już owoce i warzywa, świeże wyciskane soki, owoce egzotyczne i ciasta z wypieku własnego. Większość przygotowanych przez uczniów produktów pod kierunkiem naszych nauczycieli WF-u rozchodzi się szybko. To świadczy, że młode organizmy potrzebują świeżych i zdrowych produktów owocowo-warzywnych. Może nie wszyscy o tym wiedzą, ale organizm sam odczuwa, co jest dla młodego człowieka najlepsze. Chcesz być zdrowy-Jedz naturalne witaminki!!!