Konkurs Pieśni Patriotycznych

Ze względu na Święto Niepodległości, Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najpiękniejsze i najbardziej twórcze zaśpiewanie wylosowanej pieśni patriotycznej. W kubełku losów znajdowało się: ''Piechota'', ''Białe Róże'', ''Przybyli ułani pod okienko'', ''Pierwsza brygada'' i ''O mój rozmarynie''. Losowanie zadecydowało, która klasa wykona jaki utwór. Klasy miały tydzień na przygotowanie się i wymyślenie swojej aranżacji danego utworu. Następne Pan Woś zajmował się nagraniem ich w szkolnym radiowęźle, a później nasze wspaniałe Jury w postaci Pani Barbary Borkowskiej, Pani Ewy Durdy i Pani Joanny Piećko, dokonało wyboru.

Wyniki mają się w następującej postaci:

Klasa Miejsce Tytuł utworu

Gratulujemy i dziękujemy za 100% frekwencję.