Najbardziej emocjonująca przerwa

5 listopada o 12:35 na holu w naszym gimnazjum działy się istne cuda. Takiej przerwy jeszcze nie było w historii tej szkoły! Równo z dzwonkiem rozpoczął się wielki wyścig, w walce o najlepsze miejsca widokowe. Takiej rywalizacji nie ma nawet w kolejce na obiad. A wszystko dlatego, że każdy chętny mógł zatańczyć słynną Belgijkę. Pierwsze dźwięki wydobyły się ze szkolnego radiowęzła.. Chwila napięcia i stresu.. I poszło! Uczniowie, nauczyciele, dosłownie wszyscy byli w wirze świetnej zabawy. Ci, co mieli po tej przerwie wychowanie fizyczne, na pewno byli wystarczająco rozgrzani.

Samorząd Uczniowski szykuje jeszcze więcej niespodzianek i niezapomnianych przerw!

Link do filmu z tańca: youtube