Dyskoteka z gośćmi z Ukrainy

30 października Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę ze względu na naszych gości z Ukrainy. Chcieliśmy przyjemnym akcentem zakończyć ich wizytę w Polsce. Nie była to zwykła dyskoteka. Oprócz świetnego DJ'a i jeszcze lepszej zabawy, każdy uczestnik mógł pić picie i zjeść przepyszną pizzę. Takie rarytasy dotychczas były tylko na balu VIP'a, który jeszcze przed nami. Bilety kosztowały tylko 5 złoty, a zabawa była przednia. Oprócz zwykłych tańców, wszyscy zintegrowali się do tego stopnia, że cała sala tańczyła Macarenę, a później słynną Belgijkę, podczas której nie zabrakło naszych nauczycieli. Takiej frekwencji, jak na tej właśnie dyskotece, jeszcze nie było.

Jednym słowem, kto nie był, niech żałuje!