Biało-czerwone barwy przy Kapliczce 11 XI 2014

We wtorek mieliśmy okazję ponownie spotkać się przy Kapliczce wasilkowskiej i zademonstrować swój patriotyzm. Po mszy świętej uczniowie, organizacje, poczty sztandarowe oraz mieszkańcy Wasilkowa licznie przybyli na uroczystość 11 listopada.   Przed Kapliczką zostały złożone kwiaty przez wszystkie organizacje i szkoły z naszej gminy. Uroczystość uświetniły występy uczniów z gimnazjum oraz orkiestra dęta pod wodzą Pana Adama Wolańskiego. Wraz z uczniami i orkiestrą śpiewali młodsi i starsi znane pieśni patriotyczne i wysłuchali wierszy recytowanych przez grupę gimnazjalną pod opieką Pani Urszuli Zajkowskiej.