Dzień Języków Europejskich

26 września każdego roku w wielu szkołach europejskich obchodzony jest Dzień Języków Europejskich. Uczennice z klasy II c: Julia Sakowicz, Wiktoria Dybacka i Wiktoria Wrożyna, postanowiły przygotować projekt dotyczący tego wydarzenia. W swojej prezentacji PowerPoint uczennice zawarły między innymi informacje kto i kiedy i w jakim celu ustalił ten dzień jako dzień języków europejskich. Ponadto znajdują się tam podstawowe zwroty w kilku językach, oraz charakterystyczne dla danej narodowości „ łamańce językowe”. Swoją pracę zaprezentowały uczniom klas II c, II E/C .

Opiekun projektu: Lucyna Bejm

Termin prezentacji: 20.10/ 21.10