facebook
Zapraszamy na nasz blog
Młodzieżowe Media obywatelskie
"nic o nas nic bez nas"
Wasilków online
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie


Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie
Kronika szkoły

"Słodki" Dzień Edukacji Narodowej 2014

W tym roku szkolnym Dzień Nauczyciela został zorganizowany w nieco innej formule. Nie było wprawdzie "Złotych belfrów", ale młodzież przygotowała również wspaniałą uroczystość połączoną z występami, w których brali udział wszyscy zgromadzeni na małej sali. Uczniowie recytowali, grali na instrumentach i śpiewali. Punktem kulminacyjnym był pokaz filmu przygotowany przez zespół filmowy pod opieką Pana Sylwestra i Pani Henryki pt. "To czego nie powiedzą nauczyciele". W sposób humorystyczny uczniowie pokazali, jakich reakcji chcieliby się spodziewać od swoich belfrów podczas nauki w naszym gimnazjum. Tych, którzy nie widzieli tego filmu serdecznie zapraszamy na stronę szkolną facebook-a. Bardzo miło było spotkać się po uroczystości z absolwentami naszego gimnazjum, którzy zaszczycili swoją obecnością naszą Radę Pedagogiczną. Były słodkości, dużo słodkości wciągu całego dnia. Ciasta od uczniów i ich rodziców towarzyszyły nam tego dnia od samego rana. Zaś na bankiecie kończącym uroczystości był tort. Bardzo słodki.

W imieniu całej Rady Pedagogicznej za zaangażowanie i przygotowanie uroczystości oraz tych wszystkich słodkości dziękujemy uczniom jak i ich rodzicom, oraz SU.

Galeria
(aby powiększyć zdjęcie, kliknij na miniaturkę)
 
 
 
gimnazjum, szkoła, szkolnictwo, klasa, klasy, uczeń, uczniowie, oceny, rodzice, oświata, Wasilków, ksiądz, Rabczyński,Samorząd Uczniowski, lekcje, lekcja
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie