"Słodki" Dzień Edukacji Narodowej 2014

W tym roku szkolnym Dzień Nauczyciela został zorganizowany w nieco innej formule. Nie było wprawdzie "Złotych belfrów", ale młodzież przygotowała również wspaniałą uroczystość połączoną z występami, w których brali udział wszyscy zgromadzeni na małej sali. Uczniowie recytowali, grali na instrumentach i śpiewali. Punktem kulminacyjnym był pokaz filmu przygotowany przez zespół filmowy pod opieką Pana Sylwestra i Pani Henryki pt. "To czego nie powiedzą nauczyciele". W sposób humorystyczny uczniowie pokazali, jakich reakcji chcieliby się spodziewać od swoich belfrów podczas nauki w naszym gimnazjum. Tych, którzy nie widzieli tego filmu serdecznie zapraszamy na stronę szkolną facebook-a. Bardzo miło było spotkać się po uroczystości z absolwentami naszego gimnazjum, którzy zaszczycili swoją obecnością naszą Radę Pedagogiczną. Były słodkości, dużo słodkości wciągu całego dnia. Ciasta od uczniów i ich rodziców towarzyszyły nam tego dnia od samego rana. Zaś na bankiecie kończącym uroczystości był tort. Bardzo słodki.

W imieniu całej Rady Pedagogicznej za zaangażowanie i przygotowanie uroczystości oraz tych wszystkich słodkości dziękujemy uczniom jak i ich rodzicom, oraz SU.