Konkurs „Twórcze wykorzystanie gąbek”

Samorząd Uczniowski podczas Ślubowania klas pierwszych, rozdał świeżakom nieco nietypowe prezenty... A mianowicie gąbki. Żeby nie było to bezsensowne, został ogłoszony konkurs na ich twórcze wykorzystanie. Pierwszoklasiści mieli czas do końca września na zgłaszanie pomysłów do przedstawicieli SU bądź opiekunów.

Samorząd postanowił przyznać ex aequo dwa pierwsze miejsca. Klasie pierwszej „A”, za zrobienie fenomenalnego filmu oraz uczennicy klasy pierwszej „C”, za wykonanie genialnej i jak twórczej biżuterii.

SU fundował nagrody. Paulina dostała bon do Empiku, a klasa 1A berło kreatywności, które można zobaczyć na zdjęciach, oraz nagrodę niespodziankę, którą dostaną w najbliższych dniach.

Dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do brania udziału w kolejnych!