Ślubowanie klas pierwszych 2014r.
11 września 2014 roku, kolejny rocznik stał się oficjalnie uczniami naszego gimnazjum. Już od 15:00 sekcja techniczna Samorządu Uczniowskiego, wraz z pomocą panów konserwatorów, przygotowywała halę, aby każdy najmniejszy detal wyglądał idealnie. Wszystkiemu nadzorowała Pani Justyna Jezierska (jedna z opiekunów SU), która również prowadziła uroczystość. Ślubowanie to jeden z najważniejszych momentów w całym gimnazjum, dlatego nie tylko u uczniów klas pierwszych, ale również u ich rodziców, jak i wychowawców stres górował. Jednak otuchy dodawał wszystkim nasz Samorząd. Po oficjalnej części Ślubowania, był czas na nieco rozrywki i rozluźnienia. Michał Kitlas i Ania Kruszewska z klasy 3C zaśpiewali piosenkę pt. „Cisza” zespołu Bednarek. Mieliśmy również przyjemność zobaczenia nowego układu naszych Mażoretek „STARS”, które zaprezentowały mix baton i pom-pom. Na koniec Samorząd Uczniowski miał małą niespodziankę dla klas pierwszych, a mianowicie ogłosił konkurs. Każdy uczeń z osobna dostał... gąbkę do zmywania, a mieli za zadanie twórczo je wykorzystać! Czekają na nich ciekawe nagrody. Po części, która odbyła się na hali, pierwszaki z rodzicami i wychowawcami udali się do sal na ich pierwsze zebranie.

Życzymy pierwszakom szybkiego zadomowienia się  w szkole!