Dzień bez samochodu 2014

W tym roku rajd rowerowy odbył się 27 września. Już myśleliśmy, że będzie paskudna pogoda, ale tuż przed rajdem o godzinie 10.00 zaczęło się przejaśniać i robić coraz cieplej. Wyszło słońce i byliśmy pewni, że wycieczka rowerowa po obrzeżach Puszczy Knyszyńskiej będzie udana. W tym rajdzie uczestniczyło czternaście osób. Trasa przebiegała przez Nowodworce, Supraśl, Studzianki, Dąbrówki a kończyła w Wasilkowie. Łącznie do pokonania mieliśmy ok 26 km. W tym roku nie było niespodzianek. Wszyscy dotarli szczęśliwie do mety rajdu. Wszystkim aktywnym gratulujemy i zapraszamy już na wiosnę do udziału w kolejnej wyprawie rowerowej po lasach i łąkach północno-wschodniej części Polski.