Zakończenie roku szkolnego 27VI2014

W dniu 27 czerwca 2014 r. zakończył się rok szkolny dla klas pierwszych i drugich. Na uroczystości tej zgromadzili się uczniowie na hali sportowej o godzinie dziewiątej. Po przemówieniach nastąpiło wręczenie wyróżnień dla najzdolniejszych uczniów i ich rodziców. Były przemówienia i nagrody za inne sukcesy osiągnięte przez naszych uczniów. Na zakończenie Pan Aleksander Cywoniuk w oryginalny sposób przedstawił podstawowe zasady bezpieczeństwa na wakacjach. Przy udziale uczniów zostało zaprezentowanych dziesięć podstawowych sposobów uniknięcia problemów podczas letniego wypoczynku. Po uroczystości rozpoczęły się upragnione wakacje i odpoczynek, na który zasłużyli wszyscy. Udanych wakacji i niezapomnianych wrażeń życzy zespół kroniki szkolnej: Wojciech Poznański i Beata Rusel.