Zakończenie roku szkolnego klas trzecich

Rocznik ’98 był niesamowity – nie tylko pod względem nauki, ale również aktywności. Dziesięciu osobom przyznano tytuł Złotego Absolwenta, 35 osób otrzymało stypendia naukowe, byli wśród nich laureaci i finaliści konkursów wojewódzkich. Pożegnaliśmy dwie wspaniałe dziewczyny (Kamilę Kuczyńską i Gabrielę Kundziewicz), które swoim śpiewem umilały wiele uroczystości szkolnych i pozaszkolnych. Pożegnaliśmy orkiestrantów i mażoretki, redaktorów Zszywki, sportowców, informatyków i wędkarzy.

Uroczystość niezawodnie uświetnił występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej pod batutą Adama Wolańskiego, mażoretek spod skrzydeł Anny Szutko, oraz artystycznych dusz z klas trzecich.