Zakończenie roku szkolnego klas trzecich 26VI2014

Już wczoraj absolwenci naszej szkoły mogą poczuć powiew wakacji. O godzinie 17.00 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich. Były przemówienia, życzenia udanych wakacji i sukcesów w dalszej edukacji. Wręczono wyróżnienia i medale Złotego Absolwenta-najwyższe wyróżnienie w naszej szkole. W tym roku otrzymało je dwunastu uczniów z najwyższymi średnimi i wzorowym zachowaniem. Były również wyróżnienia za wysokie wyniki w nauce, stypendia i nagrody książkowe. Listy gratulacyjne otrzymali również rodzice najzdolniejszych uczniów i tych, którzy zaangażowali się w życie szkoły i uczniów. Na zakończenie uczniowie zaprezentowali spektakl przygotowany z myślą o nauczycielach i pracownikach szkoły. Uczniowie śpiewali i recytowali wiersze, oraz wyświetlili film z wypowiedziami i wspomnieniami młodzieży o swoich belfrach. A tak to wyglądało na żywo!