Piknik rodzinny 2014

Pod koniec roku szkolnego odbył się po raz pierwszy "Piknik rodzinny" pod hasłem: "Rodzina to jest siła". Na boisku szkolnym już od rana trwały przygotowania sceny, nagłośnienia i namiotów pod którymi znalazły się stoiska z przygotowanymi przez uczniów i ich rodziców potraw. Na stołach królowały zdrowe, tradycyjne i słodkie dania. Wszystkie cieszyły się uznaniem i szybko znikały ze stołu. Oczywiście były gry i zabawy, w których uczestniczyli również rodzice. Każdy zdobywał żetony, które następnie można było wymienić w sklepiku obsługiwanym przez dwie tajemnicze panie na gadżety i smakołyki. Chłopcy w tym roku oblegali strzelnicę laserową. Dawała ona szanse sprawdzenia się w strzelaniu do tarczy bez ryzyka zranienia się. Przy okazji prowadząca ten kącik wychwyciła kilka utalentowanych osób. W grach na boisku można było wziąć udział w jeździe rowerem slalomem, podbijaniu piłki do siatki, skokach przez skakankę, strzale na bramkę, rzutach do kosza i wiele innych. Dla wymagających było również ognisko przygotowane przez strażaków. Do zabawy przygrywała muzyka puszczana przez dj-a oraz występy młodzieży. Na koniec spotkania rodzinnego odbyły się mecze w dwa ognie. Reprezentacje wystawili rodzice, uczniowie i nauczyciele. Po rozgrywkach najlepsi okazali się uczniowie i to oni odebrali przechodni puchar jako pierwsi. Mamy nadzieję, że za rok będzie jeszcze więcej chętnych do gry i być może wygrają inni. Piknik zakończyły wspólne pląsy i zabawa na podestach przed sceną. Impreza z pewnością udała się, a pogoda dopisała.