Rada Pedagogiczna z udziałem uczniów naszego Gimnazjum.

W dniu 17 czerwca 2014 odbyła się Rada Pedagogiczna z udziałem uczniów większości klas i Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie mogli się wypowiedzieć na tematy związane z aktualnymi sprawami młodzieży naszej szkoły i podejmować decyzje związane między innymi z zapotrzebowaniem na zajęcia pozalekcyjne, z czytelnictwem. Przewodnicząca SU odczytała sprawozdanie i wypowiedziała się na temat własnych refleksji dotyczących prowadzenia tej organizacji. Uczniowie mogli dowiedzieć się jak pracuje zespół nauczycieli w naszym Gimnazjum i poczuć atmosferę często gorących dyskusji związanych z podejmowaniem decyzji dotyczących szkoły i uczącej się w niej młodzieży.