Wyróżnienie za film o żydowskiej przeszłości Białegostoku

W sobotę w Warszawie odbyło się podsumowanie VII edycji ogólnopolskiego konkursu Fundacji Shalom "Na wspólnej ziemi". W uroczystości wzięła udział Magda Hałasik, która razem z Gabrielą Petrykowską i Natalią Kownacką stworzyła film o żydowskiej historii Białegostoku. Uroczystość poprzedziło spotkanie w Pałacu Prezydenckim z Podsekretarzem Stanu Maciejem Klimczakiem oraz wycieczka po Warszawie. Na koniec w gmachu Teatru Żydowskiego z rąk dyrektora Żydowskiego Instytutu Historycznego prof. Pawła Śpiewaka Magda odebrała dyplomy i nagrody dla całego zespołu. Serdecznie gratulujemy tego sukcesu!