VI Szkolny Konkurs Informatyczny

W poniedziałek 26 maja b.r. po raz szósty odbył się Szkolny Konkurs Informatyczny o tytuł Mistrza Informatyki.

Turniej składał się z trzech etapów: dwóch drużynowych i jednego indywidualnego. Uczniowie dobierali się w grupy 4 – osobowe, by zmierzyć się z zadaniami z zakresu technologii informatycznej.

Do konkursu przystąpiło 48 uczniów, tworząc 12 drużyn, m.in. Cybermasters, Fantastyczna czwórka, Zindywidualizowani, Drużyna Team, Ruda i przyjaciele.

Do finału przeszły 2 drużyny, czyli 8 najlepszych uczniów. Mistrzem Informatyki został Emil Mońko, któremu Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Wasilkowskiej ufundowało nagrodę główną - netbook firmy Asus. Wicemistrzem została Marta Banel, trzecie miejsce zajął Kamil Oniszczuk.

Wszystkich uczestników konkursu Rada Rodziców poczęstowała pączkami.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy za rok.