Egzaminy gimnazjalne 2014

W dniach 23-25 kwietnia uczniowie klas trzecich przystąpili do egzaminów gimnazjalnych. Od ich wyników zależy czy dostana się do wymarzonych szkół średnich.

Pierwszego dnia zmagali się z przedmiotami humanistycznymi, drugiego z matematyczno – przyrodniczymi, trzeciego z językiem obcym.

Opinie gimnazjalistów o stopniu trudności egzaminów były różne

"Egzamin był dość trudny. Najgorzej poszła część przyrodniczo- matematyczna, najlepiej język angielski. Jestem zmęczona . Mimo wszystko mam nadzieję na dobre wyniki ." Julia 3c.

"Dużo zamieszania i stres. Średni poziom trudności . Myślę , że wyniki nie będą bardzo niskie. Zwłaszcza ,że język angielski i polski były tak łatwe." Brygida 3c.