Dzień Otwarty w Gimnazjum!

Dzisiaj w Prima Aprilis i jednocześnie w ostatni dzień egzaminu naszą szkołę tłumnie odwiedzili wyjątkowi goście - szóstoklasiści! Aby upewnić ich, że nasza szkoła jest dobrym wyborem zaprosiliśmy ich do gry "Odkryj gimnazjum". Cała szkoła otworzyła dla nich swoje podwoje, a pracownicy i uczniowie przygotowali szereg zadań za które mogli zdobyć punkty. Te ostatnie były na koniec wymieniane na atrakcyjne nagrody - z darmowym mundurkiem włącznie. Zwycięzcy w następnym roku szkolnym na pewno docenią "niepytajkę", "dzień bez mundurka" czy "kanapkę ze szkolnego sklepiku". W czasie kiedy 85 uczestników eksplorowało gimnazjum ich rodzice spotkali się z dyrekcją szkoły.