Szkolny Dzień Talentów

W pierwszym dniu wiosny odbył się już kolejny raz Festiwal Młodych Talentów. W tym roku została zmieniona nieco formuła i sposób przedstawienia. Klasy pierwsze i trzecie przedstawiały super bohaterów ratujących świat przed złem, zaś drugie przedstawiły moment przyjścia wiosny do nas. Mieliśmy okazję zobaczyć to co wypracowały klasy na naszej hali sportowej. Specjalne JURY wybrało najbardziej oryginalne i pomysłowe przedstawienia nagradzając je pakietem biletów do kina na wybrany przez nich film. Wśród klas pierwszych najlepsi okazali się uczniowie klasy 1b, wśród klas drugich-uczniowie klasy 2c, a wśród klas trzecich-uczniowie klasy 3f. Niemniej wszystkie pomysły były oryginalne i bardzo ciekawe.

Gratulujemy wszystkim!!!