Muzyczny początek ferii

Tegoroczne ferie zimowe dla dwóch uczennic z naszego gimnazjum rozpoczęły się muzycznie. W naszej szkole nie jest to tajemnicą, że Gabrysia Kundziewicz i Ania Kruszewska potrafią wiele w dziedzinie wokalnej. To one właśnie reprezentowały nasze gimnazjum w III Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Czarnej Białostockiej. Wraz z 16 uczestnikami, z różnych szkół naszego województwa, startowały w kategorii Gimnazja. Ania wystąpiła po raz pierwszy w konkursie takiej rangi. Przepięknie zaśpiewała „Kolędę dla nieobecnych” Zbigniewa Preisnera. Gabrysia zaprezentowała własną interpretację mało znanej pastorałki „Chrystus się narodził”. Za oryginalne wykonanie otrzymała wyróżnienie w swojej kategorii.

Opiekun: Urszula Zajkowska