Bal VIP-a 2014

W dniu 25 stycznia 2014 odbył się tradycyjny bal VIP-a. Co roku zapraszani są na niego wszyscy uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, sukcesy sportowe lub w różnych konkursach przedmiotowych, działali aktywnie w wolontariacie i na rzecz szkoły. Oto kilka zdjęć z zabawy zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski wraz z rodzicami. Była pizza i lody, fajna zabawa i wiele konkursów, w których można było wygrać np. dzień bez pytania. Podczas zabawy wybrano króla i królową balu. W tym roku zostali nimi: Filip Kraszyński z 3c i Magda Żakowska z 3e. Wszyscy świetnie się bawili i na pewno będą mile wspominać przez okres ferii zimowych, które zaczynają się już za dwa dni.