Apel podsumowujący pierwszy semestr 2013/2014

W dniu dzisiejszym tj. 23 stycznia 2014 roku odbył się w naszym gimnazjum Apel podsumowujący osiągnięcia uczniów w pierwszym semestrze. Jest to już tradycja w naszej szkole, że uczniowie najzdolniejsi, najaktywniejsi, ci którzy odnieśli sukcesy w konkursach i również te osoby, które dokonały w nauce największego postępu otrzymują wyróżnienia i dyplomy. Na dzisiejszym apelu uczniowie, którzy osiągnęli najwyższą średnią (5,00 i wyżej) otrzymali z rąk Burmistrza Wasilkowa Pana Wiesława Dąbrowskiego stypendia naukowe.

Za kilka dni rozpoczynają się już od dawna wyczekiwane ferie, dlatego wszystkim życzymy udanego i zasłużonego odpoczynku oraz gratulujemy osiągnięć. Tym którym nie udało się w tym semestrze zachęcamy do spróbowania w kolejnym już po feriach.