22 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej

22 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy miał miejsce 12 stycznia 2014. Uczniowie naszej szkoły kwestowali jak co roku zarówno na ulicach w Wasilkowie jak również w centrum Białegostoku i w białostockich galeriach. Łącznie uczniowie w trzydziestu szczelnie zamkniętych i zalokowanych puszkach zebrali pokaźną kwotę 22 779,81 zł. Dodatkowo w piątek 17 stycznia na małej sali gimnastycznej odbyła się licytacja gadżetów przesłanych przez WOŚP z której cała kwota 315,45zł zostanie przekazana na rzecz fundacji. Serdecznie dziękujemy za "wspólne granie" i zapraszamy za rok!

Szef sztabu: Emilia Grabowska,

Współorganizatorzy : Justyna Jezierska, Agnieszka Januszewska, Lucyna Bejm