Czary - mary

W ostatni piątek listopada tj. 29 listopada 2013 gościliśmy w naszej szkole iluzjonistów zza wschodniej granicy. Pokaz iluzji odbył się na hali sportowej, która pomieściła prawie wszystkich uczniów gimnazjum. W trakcie pokazów magik pokazał sztuczki ze sznurkiem, kartami, czarodziejską laską i skrzynią. Był również pokaz znikania i przecinania ucznia na pół. Na niektórych pokazach asystowali iluzjoniście sami uczniowie, a nawet nauczyciele. Była świetna zabawa i wiele chętnych do numeru polegającego na zamianie kartki na prawdziwe pieniądze. Niestety, ostatni pokaz udał się jedynie magikowi, ale i tak wszyscy bawili się rewelacyjnie.